Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg csak 52 eves no vagyok es...

Sunike kérdése:

Meg csak 52 eves no vagyok es fent a fejem tetejen kezdek kopaszodni mitol lehet ez? Most kezdtem eszrevenni, hogy ritkul megjobban a hajam.

Figyelt kérdés
honapok ota faj a nyakam amivel mar orvosnal jartam es azt mondjak,hogy neha azert faj,mert gorcsbe van.Lehet=e ettol,hogy kopaszodok?vagy mas oka is lehetseges?
2012. máj. 16. 04:58
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Korod alapján menopausa, viszont a folyamatos nyakfájdalom gyulladásra is utalhat, gyulladás miatt is hullhat, lehet gyógyszer mellékhatása is.
2012. máj. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
A kopaszodás azt jelzi, hogy belső szerveink kezdenek gyengülni. Ha középen kopaszodsz, oda kell figyelned a szívedre, és a májadra. A nyakfájdalmad leget nyaki csigolya kopásától, vagy meszesedésétől is. Keress fel egy csontkovácsot.
2012. máj. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló mindent leírt, amit én is írnék.
2012. máj. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a jo tanacsokat elgondolkodom rajta es elmegyek egy csontkovacshoz is.
2012. máj. 17. 02:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Őrbottyánban tudok egy nagyon ügyes csontkovácsot ajánlani. Kezelés:5000 ft.Írj privit, ha érdekel.
2012. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!