Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem kopaszodni. Hova...

Elkezdtem kopaszodni. Hova fordulhatok a problémával és hova először?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt bőrgyógyászt, urulógust és fogorvost. A hajam most ilyesmi: [link]


Ritkán egy-két piros pattanást veszek észre ott ahol már kihullott a hajam, de tényleg csak nagyon ritkán.


Bőrgyógyász sokat kér a kivizsgálásért? Magánrendelésre gondolok. Oda menjek először? Ez nekem hatalmas nagy probléma. Segítsetek!



2012. ápr. 25. 02:39
 1/10 A kérdező kommentje:
A probléma körülbelül 1-2 éve kezdődött. 21/F
2012. ápr. 25. 02:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha foltokban hullana a hajad, kopaszodnál akkor érdemes lenne "gócot" keresni: fogászat, gégészet, belgyógyászat stb. Így inkább sima adottság is lehet, de ha annyira zavar, akkor bőrgyógyászhoz is mehetsz. Van ingyenes is /a területileg illetékes szakrendelő/. Előtte próbálkozhatsz,számos gyógyszertárban igénybe vehető, ingyenes haj illetve fejbőr vizsgálattal. Érdeklődj utána.
2012. ápr. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hormonális probléma miatt is lehet. Vagy szteroidokat szedsz gyúráshoz.
2012. ápr. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek szteroidokat. Sokkal egészségesebben élek mint az átlag.
2012. ápr. 25. 12:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a környéken nincs ingyenes haj, fejbőr vizsgálat. Elmegyek az orvosomhoz aztán megírom mit mondott. Kérek beutalót vérvételre és bőrgyógyászhoz.
2012. ápr. 25. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg írd le majd, engem is érdekelne, hasonló problémám van, csak 19 évesen...
2012. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na volt valami?
2012. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, mit mondtak?
2012. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem volt időm elmenni, de holnap megyek és megírok mindent.
2012. máj. 20. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2012. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!