Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok, pedig leborotv...

Nagyon izzadok, pedig leborotváltam a hónaljamat, de így is. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

még néha kondi terembe is járok, h méregtelenítsek stb.

de pl megyünk valahova, ilyen 25 fokos bepáladt melegben úgy leizzadok, h foltos a polóm és büdös vagyok.

18ff. létszíves segítsetek.


2009. jún. 27. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári ecsetelöt probáltad már ?? otthon is izzadsz vagy csak ha menni kell valahova ??
2009. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenhol:S
2009. jún. 27. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:

1. ne használj sprés dezodort-szart sem érnek.

csak kenős izzadsággátlót.

ezt ajánlom:

[link]

2009. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Garniernek van női dezodorban 48 órás dezodora (mineral)stiftben. Az nagyon jó izzadás ellen. Lehet hogy van férfi illatban is.

Állítólag a szódabikarbóna is jó izzadás ellen :

A szódabikarbóna kitűnõ izzadásgátló. Fürdés után még nyirkos bõrünket egy kis pamutdarabra tett szódabikarbónával töröljük át. (www.e-misszio.hu)

2009. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász is tud felírni rá krémet, van naturland-os is izzadás ellen. kapható púder is. (patikában) én is izzadós vagyok, de hogy őszinte legyek, eddig semmi nem használt, maximum enyhített rajta...
2009. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
méregtelenités börgyogyász az ajánlott modszer +műtét+botox... pedig nem börgyogyászati probléma -ezen az oldalon találtok egy kis tanulmányt a biologiai funkciojáról -ez az igazság mondhat bárki bármit én is benne voltam !! annnyit erről nagyon jól leszedhetőek pénügyileg az emberek hiszen aki benne van mindent feláldozna hogy megszabaduljon tölle nem véletlenül épül rá egy egész iparág + bió dolgokról ne is beszéljek ami szintén semmit nem ér a koros izzadásnál...de jó sokba kerül !!
2009. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!