Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma ahogy megfürödtem délelőtt,...

Ma ahogy megfürödtem délelőtt,leborotváltam a hónaljamat és utána dezodorral befújtam.Kicsivel később elkezdtem érezni,hogy nagyon fáj,nem ég,hanem mintha belül megsérült volna..vagy nem is tudom leírni,alig bírom a karom felemelni.Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Még soha nem fordult elő! 17/l
2008. dec. 25. 21:16
 1/6 anonim válasza:
100%
ez mindenkivel így van.. borotválás után max dezodort használj, spray-t semmiképp. ja és epilátor +spray a halálos összeállítás:D
2008. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor van ilyen ha borotvalkozas utan alkoholos dezodort hasznalok,na az a halal:D
2008. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,azt hiszem belül begyulladt,létezne?:S Pedig meg sem vágtam magam..
2008. dec. 25. 21:29
 4/6 Srapnel válasza:
Be is gyulladhatott, bár ez egyelőre enyhe irritáció. A borotválozás azért nagyon enyhén felsérti a bőrt is. A hónalj bőre egyébként is érzékeny. Egyébként nem kell aggódni, kb. mindenkinél ez van.
2008. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok. Nekem volt olyan problémám egy ideig, hogy borotválkozás után, ha arcszeszt használtam, akkor fájt és kipattogzott a bőröm. Érzékeny volt az alkoholos arcszeszre, és át kellett térnem a zselé használatára. Mostanában viszont megint semmi baja az arcomnak az arcszesztől sem.

valószinűleg a dezodor alkoholtartalma irritálhatta a bőröd. Lehet, hogy váltanod kéne stiftre, szinte minden dezodornak van stiftje is. Ha arra is gáz van, akkor próbálj másik illatot, másik márkát.

2008. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia! Nem értek egyet az előző válaszolóval, az alkohol fertőtlenítő hatású, és a kipattogás fertőzés miatt történik. A sprayben, dezodorban vannak olyan anyagok, amiket szennyezésként kezel a szervezet, a szennyezés betokozódik és begyullad. Szóval borotválkozás után semmi spray és dezodor egy ideig!


Alkoholérzékenységről nem hallottam még, lehet, hogy rossz minőségű készítményt használt az előző válaszadó.

2008. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!