Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S.! Hétfőn helyi érzéste...

S. O. S.! Hétfőn helyi érzéstelenítéssel lesz végbélrepedés műtétem. Rettentően félek, bele sm merek gondolni mennyire fáj ha oda lidocaynt szúrnak. Valakinek volt már ilyenben része? MHa igen szeretnék tapasztalatokat kérni.

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 12:38
 1/5 anonim válasza:
Nekem volt már, elég csúnya volt, de szerencsére természetes úton begyógyult. Hozzáteszem nem szex, hanem helytelen táplálkozás miatt. Megértem, hogy félsz a műtéttől, én is féltem, hogy nekem is kell majd, de a dokim kúpokat írt fel, amik hamar meggyógyították. Amit én tudok róla, hogy rutinműtét, és ha utána figyelsz a táplálkozásra, gyorsan rendbe jön majd.
2012. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz! Én egyszer lenyeltem egy műanyag vackot kis koromban és felsértette a végbelem egészen belül. Nekem is műteni kellet és nem altattak.6 éves voltam emlékeim szerin semmit nem éreztem.
2012. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nagyon fájt az injekció ? A lyuk köré szúrják? Borzasztó belegondolni is. Kúpok és semmi más nem segített soha. Köszi a választ.
2012. máj. 18. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Régen volt már, de megírnád, hogy milyen volt a műtéted? Azóta rendben vagy? Sajna nekem is ez van, és én is félek a műtéttől.
2013. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok,engem is érdekelne.
2013. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!