Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbelgyulladas?

Vakbelgyulladas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy ma del ota nagyon faj a koldokom mellett-alatt a hasam jobb oldala,nyomasra rosszabb, eleg hirtelen jott es azota nem mulik!

Vakbelgyulladasra gondoltam de meg senkinek nem volt a csaladban igy nem tudnak okosat mondani!

Hanyinger, hasmenes-szekrekedes, etvagytalansag,laz NINCS!


Nagy baj lenne ha megvarnam a holnapot, hatha elmulik? Termeszetesen ha holnapra sem mulik, megyek a dokihoz!


22/L



2012. máj. 19. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megvárhatod a holnapot persze! Amúgy ha nem vagy lázas szerintem nem vakbélgyulladás :)
2012. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod várni a holnapot, akkor kicsi az esélye a vakbélgyulladásnak.
2012. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat, egy kicsit megnyugodtam, bar akkor nem tudom mi lehet..
2012. máj. 19. 22:14
 4/14 A kérdező kommentje:
ha meg tudom varni..vagyis ha nem faj annyira? eleg nagy a fajdalom kuszobom!
2012. máj. 19. 22:16
 5/14 anonim ***** válasza:
na mi lett végül?
2012. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat, elso lepesben haziorvos, aki semmi okosat nem tudott mondani, ugyhogy adott egy beutalot ultrahangra az ujpesti sztk.ba, persze idopontot kellett kerni..hat kaptam is juliusra! ugyhogy masnap elmentem esti ugyeletre hogy hatha okosabbak, elmondtam az egesz sztorit, aztan ok is adtak egy beutalot az sztk.ba a sebeszetre, mert hogy onnan rogton at tudnak kuldeni ultrahangra..igy hat annyi volt a kulonbseg hogy az ugyeletrol kapott papirral, rogton tudtam menni az sztk.ba, nem kellett idopontot kerni, de mint kiderult nem tudnak onnan se atkuldeni ultrahangra...2lehetosegem volt, vagy varok juliusig, vagy beutal egy korhazba...ugy voltam vele, hogy hat akkor mar megyek, ott legalabb megvizsgalnak..-gondoltam en- vettek vert, neztek vizeletet, csinaltak ultrahangot, benn tartottak mert a doki nem tudta eldonteni hogy mi lehet..kaptam infuziot, 2napig nem ettem..napi egyszer ramneztek es megkerdeztek hogy jobb.e es azon gondolkoztak mikor johetek haza..majd mikor megkerdeztem hogy oke igy magatol elmulik lassan, de mi van ha megint rosszabb lesz? a valasz csak annyi volt hogy nem fog..3napra ra megint elkezdett fajni, azota megint elmult magatol, szoval nem tudom mi ez vagy mi volt es ok sem tudtak mondani semmit..egyenlore mar 4napja kop-kop nem jott vissza!
2012. jún. 3. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:

nem semmi. nekem is valami hasonló. nekem olyn hirtelen jön a fájdalom, mintha nyillalna. de aztámn múlik. volta mindenféle dokinál de senki se tud semmi okosat. ma humán termográfiára megyek hátha az valamit kimutat.

nekem mondjuk hőemelkedésem is van...

gyógyulást

2012. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tompa fájdalom van akkor az a savasodás miatt van. Az orvos erre csak azt szokta mondani hogy vakbélgyanús de ez marhaság...
2012. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Na én ugyanigy vagyok most. 2 nap kórház, kaja nélkül. Időszakos, szúró,nyilaló éles fájdalom egy darabig, aztná amikor elmúlik órákig nem érzek semmit,majd megint.Se láz,se hőemelkedés, se széklet problémák, csak a fájdalom. Csakhogy én mellette 15 hetes terhes vagyok, igy még nehezbb. Az orvosok nem tudják megmondani, mitől van. Nektek hogy alakult? Tudtok már valamit?
2012. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én most se lettem okosabb. találtak nálam azóta húgyuti gyulladást,meg nőgyógyászati gyulladást is, mindkettőt az e-colitól de azt kikezelték és a fájdalmam csak vissza-vissza tér...
2012. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!