Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, volt már begipszelve...

Lányok, volt már begipszelve a lábatok vagy a kezetek?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt?

2012. máj. 20. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a bal kezem 2 éve. szerencsére jobb kezed vagyok, így tök buli volt az egész :D

nem tesiztem 3 hónapig, mindenki rajzolt rá és aláírta :D

jah és a 12 hétből csak az utolsó héten viszketett a kezem. és nagyon király volt *.*

2012. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a bal kezem volt gipszelve kb 3 éve. Én is jobbkezes vagyok így nem szenvedtem tőle. Igaz fürdésnél figyelnem kellett, jobban meg kicsit viszketett belülről de kibírtam.
2012. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát szar sztem, sajnos nekem is be volt gipszelve a kezem, igy nem csinálhattam semmit kb semmit nem tudtam edzeni..:(

fájt is az elején mivel a könyöröm törtött el az elején nagyon furcsa volt hogy nem tudtam kinyujtani...és nagyon néha még most is érzékény egy parányit ha jön a front vagy valami

2012. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A bokám törött el és nagyon rossz volt, mivel a gipsz olyan nehéz volt hogy nem tudtam megemelni egy idő után a combomat az izomláztól. Kényelmetlen volt, szűk és még viszketett is benne a lábam. És az állandó fájdalomról inkább ne is beszéljünk...
2012. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt mindkettő.


Egyik sem viszketett nekem, csak nehéz volt cipelni a vállig érő gipszet, meg mindenben nagyon akadályozott is, semmit nem tudtam vele csinálni, és persze a jobb karom volt eltörve és jobbkezes vagyok.


A begipszelt láb is rossz volt, hideg volt, a lábujjaim meg kivoltak elöl, nagyon fáztam.

2012. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem az előző nyáron tört el a bal csuklóm. Jobb kezes vagyok, de így is szenvedtem. Nem mehettem vízbe. Úgy volt hogy 4 hétig lesz rajta, de végül még rátettek egy másikat egy hétre. Amikor felteszik először hideg aztán meleg volt. Mint már említettem nyáron tették fel és fél(!) évig nem tesizhettem.Szerintem borzasztó a gipsz.
2012. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Mindegyikben volt számomra hasznos infó, szóval meg is nyomtam a zöld gombot. :)
2012. máj. 25. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Most is abban vagyok.
2012. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!