Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Kezdhetek...

Ez mitől lehet? Kezdhetek félni? :-/

Figyelt kérdés

Körülbelül 6-9 hónapja kezdődhetett, hogy a jobb lábfejemen az izületben rendszeresen kellemetlen feszítő nyomást érzek, nem fájdalmas és hamar el is múlik, de eléggé aggaszt. Leginkább akkor jön elő amikor jobban terhelem azt a pontot, pl. cipő vagy zokni le/felvétele, meg hasonlók.

Egy ideje már a lábszáramon is elő szokott jönni, ugyanúgy csak naponta párszor, rövid időre. Olyan érzés mintha valami nyomná, feszítené és égetné egyszerre. Nem tudom hogy van e összefüggés, de néha reggelente begörcsöl a lábszáram, olyankor beveszek egy magnézium tablettát. Ez a kellemetlen érzés viszont nem múlik el. Egyenlőre nem szenvedek tőle, de rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban.

Mi lehet az oka? Veszélyes lehet? Forduljak orvoshoz?

17/F



2012. máj. 20. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Én szallaghuzodásra tippelnék, de nem vagyok doki,csak egy ötlet
2012. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1/1, 15.08:

Köszönöm a gyors választ. Ezzel milyen orvost kell felkeresni?

2012. máj. 20. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
huhh talán az ortopéd orvost, vagy ha val inkább sportorvost
2012. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sebészetre is elmehetsz vele szerintem, talán ő is tud segíteni, tudnak röntgenezni, ha húzódva van azt meg tudják ott is nézni..bár ez a 6-9 hónap..jó sokáig húzod :O
2012. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A magnéziumot rendszeresen kellene szedned.
2012. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

18:16-os válaszoló:

Addig nem nagyon foglalkoztam vele amíg a lábszáramon elő nem jött, most az utóbbi időben kezdtem el aggódni. De szerintem elkezdek minden nap magnézium tablettát meg multivitamint szedni, és csak akkor megyek vele orvoshoz ha 3-4 hét múlva sem múlik el. Minden esetre köszönöm a válaszokat :-)

2012. máj. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!