Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remeg a kezem, ez normális?

Remeg a kezem, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem nagyon általában alig észrevehető, néha ha nagyon kibukok akkor van hogy úgy reszket (bocsánat a hasonlatért) mint Hitlernek a bukásban.

Tegnap amikor lőttem nem tudtam a puskát stabilan tartani állandóan mozgott a cső.

Normális ez, van ár megoltás, ha igen mi?



2012. máj. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor neurológusnál voltam, nálam is nézte, hogy remeg-e. Picit remegett, és megkérdezte, hogy izgulok-e vagy valami, mert ha nem, akkor az más betegségre utal, mint ami miatt beutaltak hozzá. Szóval utalhat betegségre, de sajnos nem tudom mire, mert nekem sem mondta el az orvos, mivel nem azért remegett, hanem idegességtől.
2012. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kézremegés maga egy tünet, szóval sokféle betegség tünete lehet. menj el az ideggyógyászatra.
2012. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
régi probléma ez már kiskoromba is észrevettem azt...
2012. máj. 20. 22:22
 4/9 A kérdező kommentje:
csak most kezdett idegesíteni
2012. máj. 20. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
A parkinson-kór jele a remegés.Nem biztos,hogy neked az van lehet más is,de minél előbb mutasd meg szakorvosnak.
2012. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

elmentem háziorvoshoz azt mondta a stressz miatt van (előtte pszichiáter volt tehát ért hozzá) azt mondta mozogni kell és elmúlik

előző a parkinzon kórosok keze nem ide oda remeg hanem egy kőr ír le

2012. máj. 23. 16:06
 7/9 Pipci válasza:
50%
Alkoholistáknál mindenképp. :)
2012. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és antialkoholistánál?
2012. máj. 24. 19:50
 9/9 anonim válasza:
Hitlernek Parkinsonkor kor volt a tünete
2016. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!