Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős deráktáji fájdalmam van,...

Erős deráktáji fájdalmam van, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Néhány napja történt egy kisebb probléma a párommal. Az esemény után rögtön elmentünk tablettárét a gyógyszertárba. Ezt azért írom le, mert olvastam hogy derékfájás lehet a terhesség tünete. De -nyugatassatok meg- ilyen hamar nem lehet teherbe esni, és annak tüneteit se lehet érzékelni ugye?

Ma még elmentem futni és már a bemelegítésnél éreztem, hogy kissé fáj a hátam. A futás után egy 2 óra múlva a derékfájás felerősödött és ha leülök vagy felállok eléggé fáj. Mi lehet az oka? (A terhesség szerintem abszurd,ugye így van?) Megfázni nem fáztam meg, felfázni se fáztam fel...egyszerűen nincs ötletem, viszont mihamarabb szeretném ha visszatérhetnék a normális kerékvágásba, azaz hogy ne fájjon a derekam. Esetleg a front változás lehet az oka? Bár ahhoz fiatal vagyok, hogy ilyenek hassan rám szerintem.

Várok ötleteket okokra illetve gyógymódokra!



2012. máj. 20. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet megerőltetted magad, vagy becsípődött az ideg. :/
2012. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, de a terhesség tünete nem igazán a derékfájás. Nincs a gyógyszernek, amit bevettél esetleg ilyen mellékhatása? Vese probléma esetén is lehet derékfájás, esetleg rossz tartás, vagy csak rosszul feküdtél és becsípődhetett egy ideg. Ha nem múlik, mindenképp orvos.
2012. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!