Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj e és hogy szedjem le a...

Madafaka Bin Laden kérdése:

Baj e és hogy szedjem le a gipszet?

Figyelt kérdés
2ésfélhete eltörött a lábfejem, első hét fekvő gipsz, azóta járó.. le szeretném venni és azlenne a kérdés, hogy nem e para hogy le veszem? valamint, mivel lehetne könnyen leszedni a gipszet? vizzel már próbáltam nem hatásos, olló meg nem vágja..
2012. máj. 21. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted poénból tettek rá gipszet? Ha leveszed, akkor elmozdulhat a csont és rosszul forrhat össze. Meg akarod magad nyomorítani?
2012. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne szedd le! Ha esetleg elmozdul vmi, akkor utána egy életre megbánod! Nem viccből rakták fel. 2 hét alatt még nem forr össze a csont.
2012. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rosszul forr majd össze a hülyeséged miatt, akkor újra el kell törni a lábadat és műteni fogják, még tovább leszel gipszben, sztem nem éri meg.


Tudom, hogy rossz, de azért ki lehet bírni azt a gipszet.

2012. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!