Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 163 cm vagyok, és 14 éves...

163 cm vagyok, és 14 éves (férfi), de 3éve egy centit nem nőttem, fogok még nőni? :S

Figyelt kérdés
Apukám 2centivel magasabb nálam, tesóm 3-4cmvel , anyámnál 3centivel vok magasabb. Keresztapám (anyukám tesója) 176-180 között van, és mindenki azt mondja, hogy rá ütöttem kinézetre meg csontozatra. Igazából azért félek, mert tesóm 14éves korában állt meg a növésben, és azóta nem nőtt 1centit se... Kicsit zavaró, hogy nálam mindenki az osztályból majdnem 1fejjel magasabb. Ja, és tesóm se dohányzott, én se (kondi miatt nem is akarnék. Súlyzókat nem nagyon szoktuk használni, csak fekvenyomásra, tárogatásra, azon kívül bordásfali gyakorlatok vannak, guggolások, légiós fekvő, sima fekvő, futógép télen, nyáron töltés ).
2012. máj. 24. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A gyúrás megfogja a növekedést.
2012. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. máj. 24. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért az emberek többsége nem éri el 14 éves korában a végleges magasságát, szóval ne ijedj meg, hogy most már tuti nem nősz tovább.

Ha mégsem ütöttél keresztapádra, annak akkor is jó esélye van, hogy apukádnál valamivel magasabb leszel.

2012. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem azért még fogok nőni:D Ha meg nem lennék magasabb akkor majd naponta hússzor elmondom h megnyugtassam magam: "Kis ember nagy bottal jár..."
2012. jún. 4. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem nősz, ne ess kétségbe, jelentkezz harckocsizónak. Egyből 50 tonnát gyarapodsz, és biztos állás.
2012. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!