Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyivel előtte kell beszedni?

Mennyivel előtte kell beszedni?

Figyelt kérdés
A humo-pranolt stresszhelyzet elõtt mennyi idõvel kell beszedni, hogy pont akkor hasson amikor kell? (nem szeretném ha bárki is kioktatna, tisztában vagyok a dolgokkal. Csak a kérdésre vagyok kíváncsi. Tisztelet a kivételnek :))

2012. máj. 24. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból ellenezném, de ha már feltétlen beszedsz valami béta-blokkolót pont nem szelektívet kell? Nyugodtan le lehet pontozni, azért elég gáz vagy!
2012. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én zenélek, zenét tanulok, ez az életem nagyon szeretem csinálni. Vizsga is van év végén, és arra jegyet kapunk. Nagyon lámpalázas vagyok, és minden szereplésnél nagyon izgulok. Pedig ott mutatnám meg mire vagyok képes, de a lámpaláztól olyan magas lesz a vérnyomásom, hogy nem tudom normálisan végigjátszani a koncertet. Nagyon rossz érzés, hogy azt hiszik rólam, hogy béna vagyok, pedig nem is, hisz elég jól megy. Elõadás közben jól kéne éreznem magam, de az izgulás miatt nem megy, az a feladatom, hogy örömet okozzak a közönségnek, de ez nem megyaz izgulás miatt. Ez lesz az életem ezzel fogom keresni a kenyerem, de hogy? Ha izgulok NEM MEGY PEDIG JÓ VAGYOK. Sajnálom de azt kell mondanom, hogy te vagy gáz, hogy ezt gondolod, nem is ismersz. Nem is értem, hogy mi a bajod ezzel? Nagyon fontos ez nekem és szeretném ezt legyõzni.
2012. máj. 24. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem egy jó előadóhoz hozzátartozik az is, hogy mindenféle szerek nélkül ki tudjon állni nagyobb közönség elé is, az biztos, hogy nem így fogod legyőzni a lámpalázad. Van ilyen ismerősöm, attól még tánctanárként igen sikeres lett így is.

Mellesleg minden gyógyszernek meg vannak a maga kockázatai, de azért ez mégis szívgyógyszer, még a nyugtatókkal is valószínű jobban járnál, mert ha ezzel gondod lesz elég igen valószínű, hogy kórházban végzed, mint egy kedves ismerősöm, akit vizsga helyett a mentők vittek el, így aztán nagyon megérte a dolog!

A Huma-pronol nem szelktív mellé, így a tüdőre is hat, fulladást okozhat, és univerzálisan halláskárosodás a mellékhatása. Egészségedre.

2012. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem így, akkor hogy? Lehet nem erre a pályára szántak akkor, de még is valahogy szeretem ezt csinálni, el sem tudod képzelni. Valamit még is kell kezdenem magammal. Amúgy már levizsgáztam, és a heves, szinte már fájó szívverés, plusz a remegés elmúlt. Ráadásul jól is éreztem magam közben, jól esett, hogy végre nem azzal foglalkozok, hogy ne b@sszam el! Persze orvoshoz is elmentem a gyógyszer felírása végett, meg is vizsgált. Amúgy az orvos az édesanyám. Viszont szonorú vagyok, hogy néhányan azt hiszik magukról, hogy hú de kib@szottul okosabbak a másiknál, és ki kell oktatni õket, mert azok biztosan teljesen hülyék ebben a témában, és nincsenek tisztában semmivel. Rohadtul utálom az ilyen okoskodó lenézõ stílusú alakokat mint te. Szokj le róla! Mégegyszer mondom én teljesen tájékozott voltam ebben a témában ugy alles zusammen, és csak a kérdésre voltam kíváncsi, amit felül ki is írtam...
2012. máj. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!