Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Nektek csináltak...

Lányok, Nők! Nektek csináltak már beöntést? Ha igen, milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Kissé félek tőle.
2012. máj. 26. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy alkalommal már csináltam.

Egyszer már 4 napig nem tudtam wc-re menni. Szorulásom volt, nagyon megijedtem, hogy miért nem jön ki. El kapott a pánik, össze vissza ettem mindenféle hashajtó hatású kaját (tej, kávé, szilvalekvár...stb), de az istennek nem jött ki. Már a hasam is kezdett fájni. Másnap reggel elmentem a gyógyszertárba, vettem hashajtót. Éreztem, hogy megmozgatja a beleimet de sajnos az sem használt. Ez már az ötödik nap volt. Aztán mérgemben elmentem a rossmannba, vettem egy hüvelyöblítő készüléket (mert ennek vékony a csöve) megtöltöttem langyos vízzel és belenyomtam a vizet a végbelembe. Ekkor már sírtam a hasfájástól és az ijedtségtől. Nyomtam- nyomtam azt a rohadt vizet, aztán rá félórára sikerült kiadnom magamból. Életem legjobb érzése volt, hogy megszabadultam a feleslegtől.

2012. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem vizsgálat előtt csináltak, előtte 2 napig nem ehettem csak ihattam. Kicsit fura érzés volt és utána kicsit fájt mintha markolászták volna a beleim, de tényleg csak egy kicsit kellemetlen ne félj tőle.
2012. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!