Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van erről az alapozóról? (Avon bőrnyugtató hatású alapozó)

Figyelt kérdés
Mennyire fedett, mennyire volt tartós? Most készülök megrendelni azt az alapozót, pontosabban az "Ivory" árnyalatot.

2012. máj. 27. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt a fajtát nem nagyon ismerem. Én egyszer használtam avon alapozót(már nem emlékszem pontosan melyik volt), de nekem úgy kicsípte a bőrömet teljesen bepirosodott és bedagadt. Azóta nem merem használni az avon terméket.. Tudom nem ez volt a kérdés, de gondoltam leírom a tapasztalatomat.
2012. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon jó megvagyok elégedve vele. Én is ezt az árnyalatát használt és nagyon jól fedett. "Ragyogóbb" lett tőle az arcom.
2012. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alapozók azért nem válnak be az embereknél (akiknél nem), mert nem tudják pontosan a bőrtípusukat, mert nincs olyan hogy zsíros, nincs olyan hogy száraz, minden bőr vegyes, de ezekből is különböző létezik, így nem megfelelő alapozó problémát okoz, valakinek pont bejön mert arra a bőrre való van akinek meg nem, ezt így nem lehet megmondani, lesz olyan válasz aki azt mondja nagyon jó és lesz aki azt írja menekülj,mint ezt fent láthatod is, egyik se lesz igazán jó válasz hisz ez teljes mértékben egyénfüggő.
2012. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is pont ilyenem van, meg vagyok vele elégedve! :) tartós is. fed is. szerintem rendeld! :)
2012. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megrendelem, mert erre a fajtára konkrétan rosszat senki sem mondott,másrészt igaza van a 3.kommentelőnek,hogy nem jöhet be ugyanaz mindenkinek.:)
2012. máj. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!