Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam atveszelni a...

Hogyan tudnam atveszelni a koplalas utani raktarozast?

Figyelt kérdés
van erre valami megoldas? ees meg egy, hogy letezik az "elzsirosodas"? ugyertem hogy ha valaki nem eszik (leepulnek az izmai) es utana eszik (rogton raktarozas) aztan megint es megint ... ?
2011. okt. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ne koplalj
2011. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl itt vagyok én. több hónapig koplaltam (nem fogyás céljából hanem idegességemben alig tudtam enni) leadtam 6-7 kilót, amint elkezdtem enni csak 1-2 kiló jött viszza viszont centikben feljött jópár és olyan puha plöttyedt lettem hogy komyolan mondom sokkal jobb voltam 7 kilóval nehezebben. koplalás után raktározni fog a szervezeted és mivel koplalás alatt rengeteg izmot is veszítettél ezért lesz rosszabb az eredmény mint volt, mégha súlyban nem is szedsz vissza annyit.
2011. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

100kcalonként növeld hétről hétre a kcal-t:

azaz pl. tegyük fel eddig csak 500kcalt ettél akkor mondjuk jövőhéttől 600at egész héten, következő héten már 700 és igy tovább még el nem jutsz a normális kaja mennyiségre.

2011. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Blődség!

Ha egyszer elkezdett raktározni a szervezeted, akkor akár évekig is megmaradhat ebben az állapotban.

Nem tehetsz mást, mint elkezdesz felépíteni izmokat, és hetente háromszor mérlegelsz. Ha hízol, megálljt parancsolhatsz, ha nem éhezel, de csupa olyasmit eszel, ami nem hizlal, pl. barnarizs, zöldségek, levesek, minél magasabb rosttartalommal.


Minél több rajtad az izom, annál gyorsabb az anyagcseréd!

2011. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!