Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Prozac szedés+érdekes érzés?

Prozac szedés+érdekes érzés?

Figyelt kérdés

Hello

Az a gondom hogy kb 2008 vége fele 2009 elején depresziós lettem + elég erős szorongások is léptek fell azota nem nagyon javult a helyzet...vagyis volt egy rövid idő amig volt barátnöm 8 honapig az is nagyon rossz volt hogy vége lett,Másfél honapja szedek prozacot nagyon sok bennem a feszültség és ma egésznap egy ilyen szétrobanok érzés van bennem igy a torkom allat,ugy érzem sirnom kell meg hogy felrobbanok. Az immunredszerem is nagyon gyege és kiszárad a szám és rossz a lehetem,használok szájvízet fogat mossok nem 1-szer de ugyan ugy kiszárad mit tegyek?



2012. máj. 30. 13:21
 1/4 anonim válasza:
Hasonló tünetek nálam is még mindig,szerencsére már javulok,pár héttel ezelőtt még pánikrohamok is voltak.Most már egész kevésszer érzem magam rosszul napközben.
2012. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szerinted folytassam a szedését vagy leálljak vele?
2012. máj. 30. 14:06
 3/4 anonim válasza:
Hát szerintem ha nem hatott akkor nincs értelme szedni,mondjuk nem vagyok orvos.
2012. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abbahagytam 2 napja és jobban érzem magam valamenyival... Prozac felerősitette a szorongásomat.... Többet rontott mint amenyit használt!
2012. máj. 31. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!