Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdem depressziósnak érezni...

Kezdem depressziósnak érezni magam. Egyre zárkózottabb vagyok, nehezen nyilok meg mások előtt. Sokszor vagyok mostanában szomorú. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgozol?Mit?Hobbid van?Sportolsz?Vagy csak elvagy otthon?
2012. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, rostokat és igyál sok vizet. Szedjél magnéziumot, cinket és B6-ot. Mindennap menj ki sétálni. Találj egy új hobbit, foglald el magad: kézimunka, olvasás, rajz, főzőcske, barkácsolás, akármi, amit örömmel csinálsz. Kezdj el sportolni, táncolni. Esetleg szerezz egy háziállatot, de csak akkor, ha tényleg lelkiismeretesen fogsz törődni róla.
2012. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom milyen.... van mikor elfoglalod magad, es tok jo minden de vannak pillanatok amikor elgondolkodsz,szomoru vagy bant valami...stb,en ilyenkor lefekszem aludni vagy elfoglalom magam! majd kimarad.Én imatkozom mikor mar nem birom segit megnyugtat
2012. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!