Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől törhet rám ilyen hirtele...

Mitől törhet rám ilyen hirtelen a köhögés?

Figyelt kérdés
Épp ebédeltem, amikor előzmény nélkül rám tört a köhögés, nem a félrenyeltem köhögés, hanem az a tüdőgyulladásos hurutos váladékos fajta. Olyan érzés volt, mintha folyadék lenne a tüdőmben, fel is köhögtem valamit, de aztán amikor levegőt vettem, semmi rendelleneset nem tapasztaltam, se előtte, se utána. Sőt nem is vagyok beteg, és nem is voltam már régóta. Nem érzékeltem jelét semmilyen kialakuló betegségnek. Teljesen egészséges vagyok, de ez mégis megijesztett. Kétszer fordult elő eddig. Ebéd után egy pár perccel megint rám jött a köhögés, akkor már nem annyira intenzíven mint először, de ugyanúgy váladékos hurutos köhögés volt. Szerintetek mi lehet ez? Forduljak orvoshoz vele, ha megint tapasztalom? Lehet komoly? Egyébként 17 éves lány vagyok. Tudom, ez nem sokat jelent, de azért hátha. Ja, és nem dohányzom.

2012. jún. 1. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz, ki kell vizsgálni.

Nekem akkor volt ilyen váladékos köhögéses minden evés után, amikor előjött a refluxom, nagyon sok volt a savam, de lehet bármi más is, majd az orvos elküld kivizsgálásokra.

2012. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elmegyek mihamarabb :)
2012. jún. 1. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz. Anyumnak is refluxa van és sokszor evés közben is, de evés után szinte mindig "köpnie" kell.
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!