Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás leszek? Mert nem...

Anorexiás leszek? Mert nem kívánom az ennivalót

Figyelt kérdés
már vagy másfél hete nem etem vagy max valami kis cseresznyét de viszont rengeteget iszok és már egyáltalán nem is kívánom az ennivalót és mikor eszek rendesen rosszul esik.Van amikor már észre sem veszem hogy éhes vagyok de mikor éhes vagyok akkor is inkább iszok.lécii válaszoljatok és nem direkt csinálom

#anorexia #leszek? vagy mi lessz velem?
2012. jún. 3. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy van valami pszichés háttere v lehet, h szervi. Nem ártana elmenni az orvoshoz vele. Anorexiás akkor leszel, h akarattal nem eszel, viszont nálad erről szó sincs.
2012. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Igen. A legtöbb anorexiás eleinte nem is érzi, hogy valami gond van azzal amit csinál. Ennek mindenképp pszichés háttere kell legyen, keress fel egy szakembert, hogy még csírájában fojthassátok el a dolgot.
2012. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az anorexia szó önmagában csak étvágytalanságot jelent, tehát nem anorexiás leszel, hanem az is vagy.

Menj el dokihoz.

2012. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!