Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek az apró hólyagok az...

Mik ezek az apró hólyagok az ujjamon?

Figyelt kérdés
Nagyon aprók, alig észrevehetőek az elején, aztán megduzzadnak, és kifakadnak (vízszerű folyadék) ezután pedig kisebesednek. Maguk a hólyagok nem igazán okoznak gondot, nem fájnak, nem viszketnek, csak miután maguktól kisebesednek, na az rettenetesen fáj és zavaró! Már többször is volt ilyen, de rendszerint elmúlt. Eddig a középső ujjamon jött ki, most a hüvelykujjamon és már a másik kezemen is észrevettem. Várandós vagyok, ezért félek bármi kenőcsöt használni rá, esetleg valami házipraktika?

2012. jún. 6. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha sikerül elcsípned amikor megjelenik a hólyagocska akkor nagyon jó rá a teafa illóolaj.
2012. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azzal már elkéstem. :( És ha kisebesedett már? Esetleg kamilla tea, vagy ilyesmi? Akár citromos ecetet is bevállalnék csak hogy elmúljon!
2012. jún. 6. 18:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a választ! :)
2012. jún. 6. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már sebes akkor a levendula illót ajánlhatom.
2012. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még jobb, ha shea vajba kevered a levendulát. Akkor hámosít, gyulladás csökkent, fertőtlenít és viszketés csillapít.:)
2012. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
van shea vajom, de abban van valami más is (azt hiszem gránátalma kivonat) szóval lehet, nem lenne jó. De akkor megpróbálom a levendulát. Köszönöm a tippet!
2012. jún. 6. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet a gránátalmásba. Az is bőrregeneráló hatású.:)
2012. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi szépen!
2012. jún. 6. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg nekem is ilyen kis hólyagok vannak az ujjaimon.Nagyon picik,és mint a vizhólyag,áttetsző folyadékkal vannak tele. Én még nem mentem vele orvoshoz,és te?valakitől azt hallottam,hogy akár az ekcéma egy fajtája is lehet...
2012. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez diszhidrotikus ekcéma! egészen biztos
2012. aug. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!