Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » X lábat hogyan legyet kezelni?

X lábat hogyan legyet kezelni?

Figyelt kérdés
öröklött X lábam van.18 éves múltam.esztétikailag nagyon zavar.elmentem ortopédiára kaptam egy patellafixet.szedek porcerősítőt.esetleg valami műtét létezik rá ami kikorrigálja? nagyon zavar, szeretnék ellene tenni valamit.tapasztalatok?

2012. jún. 7. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is van, ált suliban generáció x-nek csúfoltak a hátam mögött -.-

szerintem semmit nem lehet vele kezdeni

2012. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ezt találtam:

"Az X láb kezelése ebben a korban (19 évesről van szó) műtéti. Több megoldás is létezik. Mindegyiknek az a lényege, hogy a csontot átfűrészelik és a megfelelő helyzetben rögzítik újra. A felépülés időtartama a műtéti megoldástól függ. Vannak olyan beavatkozásaok, melyek rövid ideig tartanak, kis metszéssel járnak, de ezek általában kevésbé stabilak és így gipszelni kell. Van olyan eljárás is ahol nem kell gipsz, de elég nagy a feltárás. Az, hogy melyiket választják sok mindentől függ. Az átlag felépülési idő 3-4 hónap."

Dr. Bogdán Aurél

2012. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig jó lenne egy műtét ami egyenesbe hozná a dolgokat.és az a baj h alacsony is vagyok....és még jobban kihangsúlyozódik.
2012. jún. 7. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:

hát akkor vágj vele, én nem merném, nem hangzik túl jól :(

mondjuk én magas vagyok, de attól még zavar

2012. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*vágj bele
2012. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne *vágj* bele. Inkább beszéld meg a háziorvossal, mit tud tanácsolni. Ő majd megmondja, mit érdemes bevállalni és mit nem.
2012. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!