Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden cipő/papucs feltöri a...

Minden cipő/papucs feltöri a lábam, mi ennek az oka? A sebeket mivel lehetne kezelni, illetve a fájdalmat enyhíteni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, a válaszokat előre is köszönöm!
2012. ápr. 30. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld azt hogy felhúzol vizes zoknit és abban járkálsz otthon és a cipő nem töri ki a lábad, nekem bevállt! Amugy meg le tudod ragasztani!

Vagy vegyél ilyen cipőtágítót! Az is jó!

2012. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de még a legegyszerűbb lábujjas papucs is :S nem tudom milyen cipőt húzzak fel, hisz még a puha sportcipőtől is 3-4centi átmérőjű vízhólyagok lesznek a sarkamon. Ha kicsi, ha nagy, ha pont jó :(
2012. ápr. 30. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Vizes zokni? Gratulálok. Főleg télen tesz jót.


Megfelelő méretű és főleg: megfelelő minőségű cipőt kell venni. Alap, hogy bőrből legyen. Minden, ami kínai, felejtős.

2012. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem árt lemondani a divatos darabokról és keresni olyat, ami nem töri a lábad. Ha más megoldás nincs, akkor csináltatni kell cipőt.

Amúgy meg ragtapaszt tegyél oda, ahol töri. Úgy nem érintkezik a bőröddel a cipő és nem töri fel olyan könnyen.

2012. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából már mindent kipróbáltam, van csináltatott bőrcipőm is, az is feltör, magassarkúról már álmodni se merek :(

2012. máj. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!