Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy pár éven belül ennyire megnőtt a daganatos betegek száma, még ha csak a saját környezetemet tekintem is?

Figyelt kérdés

A saját környezetemben nem tudom a két kezemen megszámolni, hogy mennyi az egyéb rákkal diagnosztizált személyek száma...és akkor már nem is említem az ismerőseim ismerősei stb kört...


Minek köszönhető az, hogy az utóbbi pár évben így megnőtt a daganatos betegségek száma?


Lehet az élelmiszerekben lévő tartósítók, színezékek, húsok, stb fogyasztása pl.? Mi lehet még? (ital, dohány most nem lényeg, mert egyik ismerősöm sem fogyaszt ilyeneket a betegek közül)


2012. jún. 7. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amiket írtál az mind. Főként a nem megfelelő táplálkozás. Jelentős szerepet játszik még a környezetszennyezés is, valamint az egyre fejlődő orvostudomány. Gyorsabb, könnyebb a diagnózist felállítani.


Vegyszerek vannak a kozmetikumokban, a táplálékban, a vízben, a levegőben.


Az embereknek egyre kisebb a tűrőképességük, nagy a bizonytalanság, a kilátástalanság ami mentálisan megbetegíti őket, ami kihat a testre is.

2012. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért ez esetben nem arról van szó, ami a wikipedia cikkben van. Menj be egy onkológiára manapság, és hasonlítsd össze a mai adatokat a korábbiakkal. Tehát szerintem nem tévesen általánosítok egy kisebb méretű előfordulási arányra alapozva!
2012. jún. 7. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy megnőtt volna. Eddig, amíg a ráknak ezt a rengeteg fajtáját nem is ismertük, a betegek más betegségbe haltak meg. Másrészt, mivel nem is kezelték őket, hamarább elmentek. Az emberek életkora nő, és szaporodunk is rendesen. Hol itt a gond?
2012. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni Dr. Ryke Geerd Hamer

Egy úttörő története című könyvét ami a rák betegség lelki okairól szól.

Ha kell valakinek PDF-ben át tudom küldeni.

2012. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Előző hozzászólásom az első válaszadónak szólt.

De köszönöm az eddigi mindkét választ!

2012. jún. 7. 22:02
 7/10 A kérdező kommentje:

5. válaszadó!


Küldtem privátban üzenetet Neked.

2012. jún. 7. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az emberek életkora nő, és szaporodunk is rendesen. Hol itt a gond?"


Megnézném a hülye képed meg a csíra arcos stílusod, amikor az orvos 30 éves korodban azt mondja, hogy "ülj le, mert úgyis le fogsz, rákos vagy".... Nekem ezt mondta.

2012. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, éppen hasonló okból írtam ki a kérdést, mint ami a 8. válaszban olvasható! :(


Én nagyon remélem, hogy aki letudja ezt azzal, hogy eltúlzom, tévesen felnagyítom a dolgokat a kérdésemmel stb. ne tapasztalja meg ezt, sem a környezete...!


8. válasz írója, kívánom Neked, hogy meggyógyulj!

2012. jún. 7. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Az orvosom mondta, hogy 10-20 évvel ezelőtt az olyan fajta rákbetegségből, mint ami nekem van évente 200 körül volt az új esetszám. Mostanában 350-400 van évente. Azt hiszem ehhez nem kell kommentár. És nincs eltúlozva a kérdés!! Lehet Csernobil mostanra körvonalazódik?
2012. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!