Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek-e beteg annak ellenére...

Lehetek-e beteg annak ellenére, ha jók a vérvizsgálit eredmények?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy szinte mindig jók az eredmények és én megis betegnek érzem magam. 58 évesen állandóan gyenge és fáradt vagyok.Pedig sok zöldséget eszek, kicsit sportolok is.Nem iszok alkoholt csak nagyon ritkán, nem dohányzok.Viszonyalag egészségesen élek. Igaz 16 éve asztmás vagyok ez idö alatt elég sok kortizon tartalamú gyógyszert beszedtem. Már nem birom tovább.Állandóan fájdalmam van holl itt holl ott. S a vérképem meg jó.... Köszönöm a tartalmas válaszokat:

2012. jún. 8. 20:34
 1/3 anonim válasza:
Én onnek a B1vitamint ajánlom,de semmi Bkomplex vagy hasónló,egyedul B1vitammin,probálja ki csodákra képes!Olvasson útána az interneten is.További jóegészséget kivanok!!!!!
2012. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kortizon tartalmú gyógyszerek csökkentik a vér kálium szintjét, ami vérnyomás emelkedést okozhat, és emelik a vércukor szintet is, akár cukor betegség is kialakulhat.
2012. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán egy pszichológussal kellene beszélned.

Ha testileg egészséges vagy, lehet, hogy lelki okai vannak a rossz közérzetednek.

2012. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!