Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plexis szájmaszkot keresek és...

Efg kérdése:

Plexis szájmaszkot keresek és az a problémám, hogy nem tudom, hogy hol tudnék venni darabra. Esetleg nincs ötletetek, hogy hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy mindenütt, csak nagyobb kiszerelésben kapható ahogy elnéztem.

2012. jún. 9. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs olyan ismerősöd, aki az egészségügyben, kórházban dolgozik? Tőle tudnál szerezni 1-2 db.-ot.
2012. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál?

[link]

2012. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt is van egy csomó:

[link]

2012. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaziból nem voltam egyértelmű. Orvosi maszkra gondoltam, amihez egy plexi is van csatlakoztatva. De esetleg ha olyan megoldásba tudtok segíteni, hogy sima, egyszerű, és olcsó (csak kb. 1-2 használatra kell) plexi arcvédőt hol tudok venni darabra az is jó. Akkor legfeljebb egy sima szájmaszkkal együtt használom.
2012. jún. 9. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol nézted ezt a nagyobb kiszerelés dolgot, de minden patikában lehet szájmaszkot darabszámra venni. Igen, valóban 100 darabos kiszerelésben kapjuk és ha netpatikákat néztél, akkor a cikktörzsükben 100 darabos kiszerelésben is fog szerepelni a termék, de mivel a legtöbb betegnek/hozzátartozónak csak 5-10 darabra van szüksége, így minden itthoni gyógyszertárban kérhetsz belőle X darabot, amit beraknak egy papírzacskóba/selyempapírba és már viheted is haza. Amiben tényleg lehet különbség, hogy vannak patikák, ahol csak a megkötős változatot tudják beszerezni - a gumis valamennyivel tényleg kényelmesebb.
2012. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!