Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél frontintól lesz valami bajom?

Fél frontintól lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. A párommal nem jövünk ki mostanában valami jól, ráadásul egy családtagom állapota egyik napról a másikra leromlott... élet és halál között van. Egész nap gyomorgörcsöm van, nem eszek semmit. Egy fél frontin segítene.. amint olvastam az egy az jobban kiütne, mint használna.
2012. jún. 9. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy érzékeny valamelyik összetevőjére nem lesz tőle bajod, egyszer én is bevettem szükség miatt egy felet, az nem nyugtatott le igazán, bevettem a másik felét, az meg kiütött...
2012. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj nem lesz...en is veled egyisod voltam amikor bevettem 1-et es szepen lenyugtatott...persze ha nem vagy alelrgias mint ahogy az elottem valaszolo emlitette..
2012. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! Remélem segít... legalább alszok tőle. A barátom fel sem veszi, pedig szükségem lenne rá..
2012. jún. 9. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem , hogy lenne bármilyen eü.bajod tőlen , hiszen a frontin alapban 0.25 -ös , ha csak felét veszed be , az 0.12.

A frontint , nekem anno a dokim írta fel , frontérzékenységre ,ha fájt a fejem.

Egyben idegnyugtató is

Semmi gond ,

2012. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!