Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem lehet nagy bajom frontintól?

Nem lehet nagy bajom frontintól?

Figyelt kérdés

Már négy éve szedem, és nem tom h. lehet e valami hosszutávú meg rövidtávúűúő hatóása. Am 17 éves fiú vok

szorongésos betegségekben szenvedek, meg magas vérnyomás


2010. jún. 2. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
ya és 1,5 éve generált szorongásrááá szedek antideprezzsá nst. A nevét most nme tom. Majd leirom vlamikor
2010. jún. 2. 19:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés évekig szedni, de ezt az orvosnak kell eldönteni az állapotod alapján.
2010. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az antideprezzsáns neve zoloft
2010. jún. 2. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fél évig kell szedni az antidepresszánst, utána az orvos dönti el, le lehet-e építeni apránként. A szorongásoldót elvileg rövidebb ideig kell szedni, de halkan mondom, hogy az orvosok szeretik minél tovább szedetni az ilyesmiket. Persze ezt mindíg az adott eset függvényében kell eldönteni, sokaknak évekig szükségük van a gyógyszerekre.
2010. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Antidepi 1+fél év leépítés. Ha e mellett fél évnél tovább kell a nyugtató, akkor nem jó neked ez az antidepi, vagy nem jól van adagolva.
2010. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, én generált szorongásban szenvedek. Rövidítve GAD. Lehet h. egész életemet végigkíséri. Van olyan aki élete végéig antidepresszánst, rivotrilt vagy frontint szed?
2010. jún. 2. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Van.

Tudom mi az a GAD, de mint mondottam, ha 4 év után is kell a nyugtató, akkor váltani kell az antidepit, mert 5-10 év után a nyugtatóról már nem sűrűn jössz le. Az antidepiről le lehet, főleg, hogy az - ha sikerült jól beleválasztani - 1-2 év után fölösleges lesz.

2010. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16(l vagyok.és is GAD-os vagyok.nincs 1 éve h frontint szedek,de a dokim nyáron szüneteltetni akarja,a gond az,hogy 2 frontintólse nagyon nyugszom meg...szóval nem túl jó évekig szedni,dehát pl.én ezt nem tudom be nem tartani
2010. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de a frontin milyen erősségű? Mert lehet hogy leváltjuk Rivotrilra
2010. jún. 5. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Hy

Na figyi, lehet szonongasz, de nállam nem jobban nem szorongasz,én rollam fél óra ellat lejön fél liter vizz,

meg a suliba is idegemben, szétvertem egy ajtot,

Amugy meg frontint,meg a többi hülye Szert elfelejtheted,

Én se vok még a toppon nem jöttem helyre.

De Szedjél Magneb6-ot ,

Orbáncfü-tea,Citromfütea. meg Sport, testmozgás,

Sétáltas Kutyát.. probálj nyugodt lenni,

Nyugi, Én is nagyon rossz paszba vagyok,

Szegény is vok, azaz anyagilag nem vagyok Vastag,

de hát ilyen az élet, Én már akkor is szorongok ha valaki rám nézz hogy milyen ruha van rajtam,ugye, nincs mindenki pénze,rendes ruhára.Cikkinek tartom hogy Kínait hordok

:S

2011. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!