Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szárad a hajam a rendszeres...

Szárad a hajam a rendszeres hajvasalástól! Miközben nem túl hatásos a göndör hajamra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vasald:D
2012. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyd göndörre. sokkal divatosabb mint a plazaribanc vasalt
2012. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tudom,..és könnyű véleményt mondani de én nekem nem áll jól a göndör -nem szeretem-. Meg nem is úgy göndörödik ahogy szeretném de megpróbálom:)

Tudnátok mondani olyan szereket amivel hatásosabb ill. biztonságosabb (nem szárad tőle a hajam) a hajvasalás?

2012. jún. 14. 14:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja am. 13 éves fiú vagyok.
2012. jún. 14. 14:14
 5/7 anonim válasza:
Vannak olyan szerek amelyek megvédik a hőtől a hajad ;) én nem vasalom de barátnőm igen és neki használt (kiszerelésileg olyan mint a lakk).
2012. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vannak már olyan samponok balzsamok oldatok amik megakadályozzák hogy göndörödjön a hajad "haj egyenesítő hatásúak" teljesen nem lessz egyenes a hajad de legalább nem töredezik,szárad,ég el a hajad és regenerálják a hajat.
2012. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nevet vagy márkát esetleg linket tudtok küldeni ezekről a szerekről?
2012. jún. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!