Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapból göndör hajam van, de...

Alapból göndör hajam van, de egy idő után a loknik szétjönnek. Van valami olyan sampon/balzsam ami hatásos és fixálja a loknikat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szétjönnek, én minden reggel bevizezem és hagyom h magától száradjon. Sajnos ilyen krémeket nem tudok, mert mindegyik csak addig jó, amíg el nem fekszem a hajam :S

De ha te arra gondolsz, hogy napközben is szétjön, akkor nekem arra bevált a nivea göndör hajra sampon és balzsam, vagy esetleg próbálj ki göndörítő hajhabot

2009. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nővéremnek is ilyen haja van. hajmosás után nem szárítja meg a haját. hajtömegtől függ de kb egy diónyi hajolajat rak a tenyerébe és a hajvégektől érintőleges mozdulatokkal felviszi az olajat. de vigyázz, h a hajtövet ne érje. ez egy picit bután fog hangzani de aztán ő 3 napig nem fésülködik a következő hajmosásig :D mégse ápolatlan a haja, hanem szép göndör. :)
2009. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hangzik bután, a göndör hajat nem is szabad szárazon fésülni, mert megtöri
2009. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én fodrász vok, göndör hajat soha nem szabad fésülni szárazon, mert söprűs és ápolatlan hatást kelt. Mindíg csak vizesen, hajmosás után! Hullámfrissítőt, göndör hajra való krémet, habot ajánlok, amit hajmosás után vizes hajba kell kenni!
2009. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!