Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete a székletem, mi lehet...

Fekete a székletem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Évek óta ritkán van hogy 3 naponta,van hogy hetente,vagy még több ideig nincs székletem.Többször voltam orvosnál ultrahangon is,mindig azt mondták,hogy semmi bajom.Sokszor vagyok étvágytalan.Az elmúlt 2 napban fekete a székletem,és 1 hete minden nap sikerül el mennem wc-re.

2012. jún. 14. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy magas vastartalmú kaját ettél, például májat, spenótot stb. vagy valami vérzés jele is lehet, de nem friss, hanem már emésztett vér, de lehet esetleg széntabletta következménye is...
2012. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Rengeteg tojást ettem mostanság,lehet amiatt:)
2012. jún. 14. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Tojás nem festi feketére. Ha nem ettél semmi olyat, ami megszínezheti, akkor emésztett vér lehet benne, amivel mindenképpen orvoshoz kell fordulni!!!
2012. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,a tojásnak is magas a vastartalma úgy tudom,de lehet rosszul.Mindenesetre mindenképp elmegyek orvoshoz
2012. jún. 14. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!