Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen alsónadrágot (fehér,...

Milyen alsónadrágot (fehér, színes, mintás, boxer, kisnadrág) vegyek fel ortopédiai vizsgálatra? Egyáltalán le kell vetkőzni teljesen alsónadrágig?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és a suli alkalmasságihoz el kell mennem egy ilyen vizsgálatra

2012. jún. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Amelyiket szereted.Szerintem bővebb boxer jobb.


És nemtudom a második kérdésedre a választ:(

2012. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak lúdtalpat néznek,elég a zoknit levenni.Ha csípőt is,akkor a nadrágot le kell venni. Gyerekkoromban volt csípőficamom,akkor meztelenül tekergették a combom. Sztem az alsógatya mind1,láttak már mindent az orvosok...
2012. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem mindegy ! Olyanba menyél amit szivesen viselsz a hétköznapokba is .
2012. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem minidg mondja mama mert veluk elek orvoshou mesz ne kopot regi boxerbe mennyek ennyit

de regi boxerbe mennyel

2015. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is kell levenni akkor is térdig fel kell húzni, úgyhogy inkább leveteti a normálisabb orvos. Teljesen mindegy milyenbe mész, látott már mindent aki vizsgál.
2015. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!