Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tüsszent a legtöbb...

Miért tüsszent a legtöbb ember kétszer? Van egy barátom, ő mindig háromszor tüsszent, se többet se kevesebbet.

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen random.
2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy miért kétszer, nem tudom (és ezért ne is haragudj meg!), de én is mindig kétszer tüsszentek. Ha valami új ismerősömmel vagyok (aki még ezt nem tudja), és tüsszentek egyet, és mondja, hogy Egészségedre!, akkor szoktam szólni, hogy várjál, van még egy! És van, hogy 10-20 mp is eltelik, és nem értik, hogy miért mondtam, és akkor megjön a második! :)))
2012. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is kétszer tüsszentek, egyet még soha külön.
2012. jún. 14. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Kétszer, meg háromszor? Szerencsés alakok, én allergia szezonban tudok 40-t is :D Nem vicc, egyszer megszámoltam
2012. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezzel én is így vagyok. Csak egy kérdés hozzád: Neked is szokott ilyenkor viszketni a szájpadlásod?
2012. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szokott viszketni, meg az egész arcom is, fejem, nyakam, brrr
2012. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!