Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miaz amitől nem jól ébredek?...

Miaz amitől nem jól ébredek? , és mitől ébredhetnék jól?

Figyelt kérdés
minden reggel 6 előtt kelek, és megyek dolgozni, de nagyon fáradtan és álmosan. pedig este 11 eltt már megyek aludni fele...

2012. jún. 15. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább napi 8 órát aludj, de sok embernek ennél többre van szüksége, szóval ha 8 óra alvás után fáradt vagy, még az is normális. Minél korábban feküdj le! Az éjfél előtti alvás sokkal pihentetőbb, mint az éjfél utáni. És ne igyál semmit, amiben koffein van.
2012. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké,. értem, de nem tudom mitől van ez ennyire, lehet valami ithoni körülmények vagy valami, mert a mamámnál aludtam nemrég és ott reggel nagyon jól ébredtem
2012. jún. 15. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A rossz alvást okozhatja rossz levegő, pl. a belvárosban szmog, kicsi szobában levegőtlenség, áporodott levegő, stb. A fehér zaj, magas alapzajszint is ronthatja az alvást minőségét. Vagy ha túl fáradt vagy, pl. túl sok dolgod van nap közben, akkor attól nem, hogy jobban alszol, de rosszabbul.
2012. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rohadt meleg van az biztos, és fulladt a levegő
2012. jún. 20. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Méresd be a földsugárzást a lakásodban. Lehet hogy pont az ágyad fölött megy el és ezért nem tudod kipihenni magad.
2012. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!