Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem sportolok semmit...

Ha nem sportolok semmit átúszhatom a Balatont?

Figyelt kérdés

Nem edzek semmit, viszont nagyon szeretek és nagyon jól tudok úszni. Általános iskolában voltam úszóversenyen, ahol az iskolák versenyeztek, bár csak váltón.

[link]

Ha ezt az edzést csinálnám július 7-ig(ugyanis akkor van), akkor elég edzett lennék a Balaton átúszására? Elszántság és akarerő van bennem, bízom magamban ezen a téren, és sosem szoktam feladni például a futást sem, mikor már úgy érzem, hogy nem bírom tovább, akkor sem. És egyszerűen csodálatos érzés utána tudni, hogy megállás nélkül végigcsináltam. Át szeretném úszni, de nem tudom hogy mennyit számít, hogy nem vagyok úszó és nem sportolok semmit, és nem akarok beégni azzal hogy belekezdek és nem tudom végigcsinálni.

16L


2012. jún. 16. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírnád.
2012. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, első vagyok. Ha naponta úsznál valamennyit, akkor sikerülhet.
2012. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!