Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor törik el kisebb valószín...

Mikor törik el kisebb valószínűséggel a lábam: ha zokniban, vagy ha tornacipőben sportolok?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy jobban esik cipő nélkül, zokniban kosarazni például. Nem az a veszélyes, hogy rálépnek a lábamra, hanem hogy ha magasra ugrok, és rosszul érkezek, akkor könnyebben törik cipő nélkül, nem? Ezzel ellentétben azt olvastam valahol, hogy mivel a tornacipő nem védi a boka környéket ugye, de zokniban viszont jobban mozog, ezért könnyebben törik cipőben. Igaz ez?
2011. nov. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Komoly seruleseket leeht igy beszerezni, hiszen nincs vedve a labad, az izmok, az in, idegek stb.
2011. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból a zokni jobban csúszik(nem tudom, milyen a termetekben a padló, de ha parketta van akkor kész öngyilkosság szerintem)
2011. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudnodd kell, hogy egy ideg, izuleti serules sokkal veszelyesebb, mint egy csonttores! TEhat inkabb viselj cipot, mivel vedi a labizuleteket, es ideget!
2011. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha cipő nélkül tornázol, akkor csakis mezítláb szabad parketten, zokniban nagyon balesetveszélyes!
2011. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bazsi20 válasza:
A kosarazás tornacipőben majdnem annyira veszélyes, mint mezítláb... ezért van, hogy a kosarasok kosárcipőben játszanak, mivel az a bokát is védi. Ha rendszeresen játszol/ akarsz játszani akkor mindenképpen szerezz be egyet, különben nagyon hamar elég súlyos sérüléseket lehet begyűjteni. Persze a kosárcipő sem véd meg mindentől, de nagymértékben csökken a sérülés kockázata.
2011. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!