Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizsga időszak, intenzív...

Vizsga időszak, intenzív fáradékonyság, kimerülés, tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
az egyetem előtti marhára fontos érettségik előtt állok, és tanuláson kívül más dolgom nem is lenne, és egész napon át tartó román tanfolyamot tervezek magamnak otthonra, kialszom magam, de mégis fáradt vagyok tanulás közben, jó lenne valami tipp, ami segít ez ellen.

2012. jún. 16. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szedek multivitamint és kimegyek levegőzni. Így már egész elfogadhatóan érzem magam így szóbelik előtt.
2012. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valami erősebben ráható módszer:))? bár talán energia italoznom kéne:))
2012. jún. 17. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Az energiaital extra egészségtelen, és idegesen nem hinném, hogy jó.

Ha mégis koffein kell, akkor csak kávézz, abban kevesebb van, mint az energiaitalban.


Én a helyedben lemennék kocogni vagy bármit, de a gyaloglásnál intenzívebben mozognék majdnem minden nap.


Aludni pedig maximum 9 órát aludj, afölött már fárasztó lehet, túlaludhatod magad.

2012. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!