Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vanakn az alkaromon és...

Miért vanakn az alkaromon és a lábamon (vádlimon) piros kiütés félék?

Figyelt kérdés
Nos hát tegnap még nem voltak rajtam ezek a piros kiütések.Allergiáról nem tudok. Ma jelentek meg rajtam, nem vakaródzik.

2012. jún. 17. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Használsz-e új kozmetikumot, ettél-e valami újat, napoztál-e, szőrteleníted-e a karod és a lábad?
2012. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi újat, nem is napoztam , Semmit nem csináltam , Lefekvés előtt sem csináltam semmit , olyankor még nem voltak rajtam ezek a kiütések, Nem vakaródznak és cska ma jelentek meg , Tudtommal semmire nincs allegriám.
2012. jún. 17. 14:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos elmúlt, de kimentem az utcára és megint megjelent rajtam de csak a bal karomon, esetleg kipróbálnám az Allegrát , az mennyi idős kortól vehető be? mennyibe kerűl? Kell rá recept?
2012. jún. 17. 19:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valami hatásos gyógyszer ami gyerek kortól is szedhető? Allergia orvoshoz nem fogok elmenni.
2012. jún. 17. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre ne szedj be semmit amíg nem látta orvos, nézesd meg holnap, mert ha nem allergia, akkor ne szedj rá antiallergént!

Maximum Fenistillel kend be a kiütéseket.

2012. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!