Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva piros foltok jönnek rám...

Durva piros foltok jönnek rám mostanában amik fél óra múlva el is tűnnek majd egy kis idő után újra megjelennek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha elkezdem vakarni még nagyobb lesz a folt és fehér kis hólyagok jönnek ki rajtam. Csak a felső testemen. Mi lehet ez? Bőrgyógyászhoz készülök, de 2 hónap mire időpontot kapok.

2012. jún. 11. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet csalánkiütés, lehet melegtől is, stb. Figyeld meg mikor jön elő, ételre, vagy kozmetikai cikkre, tisztítószerekre, izzadtságra.

Próbáld ki a Calcium Sandoz pezsgőtablettát, arra javul-e, hintőporozd addig is míg orvoshoz nem kapsz időpontot.

2012. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rózsahámlás?

[link]

2012. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Nem rózsahámlás. Szerdára kaptam időpontot. Viszont megfigyeltem, hogy ha tejet iszom rá egy fél órára jelentkeznek a kiütések.
2012. jún. 11. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!