Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le osztálytá...

Hogyan győzhetném le osztálytársamat szeptemberig szkanderben?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy osztálytársammal (eggyik legerősebb gyerekkel), hogy szeptemberben leverem szkanderben. Ugyanolyan az alkatunk, magasságunk, csak ő gyúr, én nem. Milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani a győzelemhez? Képes vagyok e én, egy kevésbé erős gyerek, 3hónap alatt odáig fejlődni, hogy sikerüljön?

2012. jún. 17. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten erre a feladatra gyúrsz 3 hónapon át akkor igen. De én inkább azt javaslom hagyd hogy lenyomjon, mig ő edz hónapokon keresztül addig te inkább csajozz, te jársz jobban.
2012. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátnő már megvan, de azért nem árt egy kis erő, ha esetleg belénk kötnek a kreol bőrűek:) Azért kösz a tanácsot.
2012. jún. 17. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Fekvőtámasz, minden nap egyre többet!


Sok sikert!

2012. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

:D :D


Látom értelmesek voltak a válaszok...:-D


De az elsőnek adok igazat...:-D:-D


De ha mégis tántoríthatatlan vagy, akkor a válasz az, hogy igen.

Mindenképp.


3 hónap alatt bőven.

De ne az erőre összpontosíts, hanem a technikára. Jó technikával szinte simán lenyomod, ha többszörösen erősebb, mint te, akkor lehet h nem, de ő sem fog tudni lenyomni az tuti. //hacsak ő is tisztában van a jó technikával...:D:D//


Szkanderban való erő növelésére pedig a Fegyencedzés a legjobb ennyi idő alatt. Vedd meg, vagy töltsd le.

És ott feküdj rá a húzódzkodás részére legfőképpen!


És h még egy dolgot tisztázzunk...ezredjére...:-D

A verekedés és az erő az két külön álló dolog...verekedéshez nem kell brutál erő...ott a krav maga meg egyéb ilyenek...leírtanak azok komolyabb erőfeszítés nélkül is...

A kettő dolog más...

2012. júl. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!