Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkaromon tetóválás van,...

Nagy Hilda kérdése:

Az alkaromon tetóválás van, ami engem fusztrál. Azt szeretném meg tudni, hogy egy fedő vagy takaró tetóválás mennyibe kerülhet? Egy tenyérnyi területten van 3 név. Az eltűntetése 1 vagyonba kerülne ezért gondoltam hogy valami széppel eltakarnám.

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez elég sok tényezőtől függ, pl. Pesten vagy vidéken csináltatod-e, színes v. fekete-fehér mintát szeretnél-e, mekkora mintát szeretnél, stb. Én két éve csináltattam az egyik legjobb pesti tetoválónál takaró tetoválást, kb. két tenyérnyit, színest - ez 50.000 Ft volt korrekcióval együtt. Ha pl. fekete-fehéret szeretnél, esetleg vidéken csináltatod, vagy kisebbet, akkor nyilván lényegesen olcsóbb lenne. Szerintem érdemes lenne először neten körülnézned, hogy a környékeden kik csinálnak jó takaró tetoválásokat és a Neked szimpatikus művésztől árajánlatot kérned - ez mindenhol ingyenes.
2012. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!