Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a sarkam? Mit...

Miért ilyen a sarkam? Mit csináljak hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
Kemény és sárga a sarkam és néha hámlik róla a bőr.Minden este megreszelem és be kenem de semmi javulás.Elmentem pedikűröshöz és megcsinálta a sarkam.Rá két napra ugyan olyan sárga ás kemény a sarkam.Nagyon csúnya már nem merek papucsot se húzni.Mit csináljak vele?

2012. jún. 18. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A pedikűrös egy speciális "reszelővel" csinálja. A dm-ben lehetett kapni hozzá pengét, most nem tudom van-e.
2012. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom, a pedikűrös szerszámot, mert simán elvághatod vele a lábadat... És az sem egészséges, hogy minden este reszelgeted, ettől csak még jobban fog keményedni. Hetente egyszer bőven elég szépen beáztatni ecetes és levendulaolajos vízbe, utána megreszelgetni, aztán kend be lábpuhító balzsammal, és húzz rá zoknit. A lábpuhítót minden este használd fürdés után, de a napi reszelgetést felejtsd el! 24N
2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyógypedikűröshöz elmész, ő szépen rendbe teszi és elmondja, mi a teendő.

Iszol eleget? A dehidratáltság is okoz ilyet.

2012. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sarkak:

Tünet: Függõleges pár centis egyre mélyülõ repedések, fehér liszt szerû képlettel

Ok: A sav-lúg egyensúly borulása, a kapacitás kimerülése.

2012. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!