Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális? Három hónapja...

Normális? Három hónapja lassan, hogy komoly lábműtéten estem át törések miatt. Tegnap amikor megeresztettem a vizet beleraktam a műtött lábamat és egyszerre kikaptam, de nem tudtam eldönteni miért.

Figyelt kérdés
Fogalmam sem volt róla, hogy azért mert túl hideg, vagy azért, mert forró. Csak akkor jöttem rá, hogy túl meleg, amikor a kezemmel is belenyúltam. Körülbelül egy hét múlva kell visszamennem kontrollra, ott mindenképpen rákérdezek majd a dokinál, hogy normális-e, de addig jó lenne valamit tudni. Ti már tapasztaltatok ilyet?
2009. júl. 5. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha be volt gipszelve a lábad /gondolom igen/, ez teljesen normális. Én a gipsz után úgy éreztem, mintha gödörbe léptem volna, a hideg-meleget is torzulva tapasztaltam meg. Gondolom tornáztatnod kell és a lábfürdő is előírás.
2009. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, járok gyógytornára, meg szoktam áztatni, de ilyen még nem fordult elő, lehet azért, mert másik lábbal szoktam először belépni. Csak furcsa, mert a gipsz már május közepén lekerült már. Köszönöm a válaszodat, megnyugtatott :)
2009. júl. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!