Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen hőségben hogy tudtok...

Ilyen hőségben hogy tudtok aludni?

Figyelt kérdés
Hülye szokásom,hogy csak nyakig betakarózva tudok elaludni. De ilyen kánikulában meg lehet sülni,egyszerűen nem tudok aludni. Hiába szellőztetnék, vagy próbálnék huzatot csinálni kicsit, meg se mozdul bent a levegő. Milyen tippjeitek vannak?

2012. jún. 18. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős. Én is csak úgy tudok aludni, ha nyakig be vagyok takarva, az érzés miatt, az kell. Ráadásul zajos helyen lakunk.

Egyelőre még nincs nálunk meleg, ez a jó.


Sajnos alkalmazni kell a praktikákat, amik hatására lehűl a lakás. Meg talán olyan módszereket, amik eleve segítik az elalvást.

2012. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem találtam az este ilyen kis kézi permetezőt,ezért bevizeztem egy törölközőt, és ráraktam a paplanhuzatra,hogy benedvesítse kicsit, és aztán úgy aludtam. Úgy tűnik ez a módszer beválik,mert nem ébredtem fel egyszer se,és egész reggelig húztam a lóbőrt:D
2012. jún. 19. 09:58
 13/15 anonim válasza:
Forróságban kerüld a zsíros és olajos ételeket, ezeknek nagyon nagy fűtő értékük van. Helyettük inkább lédús gyümölcsöket egyél. Lefekvés előtt jót tesz a hideg zuhany is. Ezt követve még a legnagyobb nyári forróságban is jól tudok aludni éjszaka, betakarózva is.
2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is nyakig betakarózós vagyok! Ráadásul egy paneldzsungel közepén lakom, így ha kinyitom az ablakot, lárma van, ha becsukom megsülök. :(
2012. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ma meztelenül tudtam aludni, de felületesen...

Meg hajnalban Ős kinyitotta az ablakot, kétszer négysávos városi autópálya zaja be, így arra felébredtem. Becsuktam a szobaajtómat, aludtam tovább, de nem eléggé mélyen.

2012. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!