Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Hogy tudtok ilyen...

Motorosok! Hogy tudtok ilyen hőségben motorozni?

Figyelt kérdés
Például hogy lehet azt megoldani,hogy védve legyél,de ne legyen olyan meleged?Sok motorost(sportmotor)látok CSAK bukóban.Nem veszélyes az egy kicsit?
2010. júl. 14. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
De veszélyes!De még így sincs elég donor:P
2010. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak bukóban megy, nem teljesen normális. Elesik 20al, és lejön a bőre csontig. Én egy nyári protektoros dzsekit vettem, nem sülök meg benne, mégis véd, mellé még zárt sisak, és egy protektoros kesztyű.
2010. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sport ruházatokhoz ami az egész testet védi, lehet venni hűttő elemet amit a "púpban" lehet elhelyezni.
2010. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs annyira meleg a bőrruhában ilyen időben sem, menetszél eleget hűt.
2010. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem is nyáriasított kabátom/nadrágom van. de ez most teljesen mind1 hisz a motor szervízben van :(
2010. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk városban közlekedsz?Ott nincs olyan nagy menetszél.Ott is ki lehet bírni a nyári dzsekit?
2010. júl. 14. 10:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Városban való araszolgatáskor tényleg borzasztó a hőség,alulról a motor és az aszfalt fűt,felülről pedig a nap.Ez az egyik oka,hogy annyira sietünk a lámpáknál a sorok között. :)
2010. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én idén vettem egy térdvédőt magamnak, mert már nem bírtam a fekete színű hosszú motorosgatyámban. ha nagyon meleg van, rövidgatyára azt veszem fel, nem az igazi, de nagyon sokat számít. ha 70 fölött haladok, nagyon kellemes. és szerintem a dzsekibe sem izzadok igy annyira.
2010. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Városban olyan mintha élve főznének meg :S

Amúgy nem gáz

2010. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
"mintha élve főznének meg"-akkor tényleg nem gáz...:)))
2010. júl. 14. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!