Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2nap nappal ezelőtt reggelt...

2nap nappal ezelőtt reggelt bedugult a fülem majd napközben kidugult, másnap reggelt megint arra ébredtem hogy be van dugulva a fülem azóta be van dugulva, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Helló!eddig csak arra ébredtem ,hogy be van dugulva a fülem és napközben elmúlt. másnap ,megint erre ébredtem de nem múlt el. mit csináljak?

2012. jún. 20. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fülgyertyázz egyet. Tökre kipucol. Asszem gyógyszertárban párosával afják.
2012. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hali

Nekem is volt ilyen problémám 2 évvel ezelőtt.

Semmivel nem tudtam kidugítani, meguntam és elmentem fül-orr gégészetre.

Valami gyulladásom volt az orromnál, kaptam rá orrcseppet azt hiszem Navisin volt a neve, 2-3 hét után újra tisztán hallottam.

Próbáld ki amit mondott az előttem szóló, ha nem segít menj orvoshoz.

2012. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az orrot és a fület egy fülkürt köti össze. Alvás közben feküdhetsz olyan pózban, hogy a gravitáció hatására az orrodban lévő váladék lefolyik a fülkürtön át és a fülben áll meg(dobhártya,hallócsontok). Megelőzni annyira nem lehet (max több orrfújás), kezelni igen. Nekem volt egy időszak amikor nagyon beteg voltam. Annyira náthás voltam, hogy teljesen bedugult a bal fülem, egy hónapra. Elmentem orvoshoz--> 60%-os halláscsökkenésem volt. Ki kellett lyukasztani a dobhártyámat, és kiszívni a cuccot. Persze ez már egy macerásabb esett, szóval neked nem biztos hogy ilyen lesz. Csak figyelj rá, kezeld a fentebb leírtak alapján, ha nem múlik el több napon keresztül akkor jobb bemenni orvoshoz
2012. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldódott :D most miközben fürödtem tele nyomtam vízzel :D Aztán megtörültem és jó lett :D azért köszi mindent ! :D
2012. jún. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!