Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok.4 nappal...

15 hetes vagyok.4 nappal ezelőtt határozottan éreztem a magzatmozgást (2. baba) és másnap is, de azóta semmi. Ez normális lehet, valaki járt így? Aggódom.

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
18+4 hetes vagyok,még csak egy hete érzem. Hol jobban,hol kevésbé,hol pedig egyáltalán nem érzem a mozgását. Még nagyon jól elfér odabent,úgyhogy ez normális.. Majd ha picit nagyobb lesz érzed.
2012. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes,hisz még picike. Én 13 hetes voltam és már éreztem,hogy mozog,volt 2 nap,meg sem mozdult,vagy csak nem éreztem,de a doki megnyugtatott.:)
2012. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,normális! Én is 14 hetesen éreztem először,és volt,hogy napokig semmi.De most 18 hetesen már minden nap érzem,de még most sem mindig,csak ha olyan testhelyzetben vagyok.
2012. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,semmi probléma!

Én a másodikat a 11. héten éreztem kicsit bizonytalanul,majd 13 hetesen már határozottan.

15 hetesen még elég nagy helye van odabent,pláne,hogy 2. baba,ilyenkor a méhed is jobban tágul,nagyobb,mint az első terhességednél ennyi idősen! Egyszer itt,egyszer ott van, és van,hogy pont úgy helyezkedik el,hogy amikor mozog,érzed.

Ha nagyon aggódsz,akkor nyugodtan menj el az orvosodhoz,hogy nézze meg,rendben van e!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv:3 lányos

2012. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekempont ez van. 18 hetes vagyok két napja éreztem először határozottan, de még ma is kicsit délután, de most este meg semmi. pedig este volt eddig jobban mozgás.
2012. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!