Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne csökkenteni a...

Hogyan lehetne csökkenteni a Bárányhimlő által okozott viszketést?

Figyelt kérdés
Elv. még van 4 napom, este nem aludtam mert nonstop viszketett és vakartam elviselhetetlen,megbolondulok..kenőcs,gyógyszer..egyéb????

2012. jún. 20. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban szódabikarbónás vízben fürödtem. Használt. Sima élelmiszerboltban kapsz.
2012. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fenistil gél és a hasonló hűsítő zselék jók rá.Én tavaly fenistillel kentem.Az orvosom is azt javasolta.De ne vakard semmiképpen sem!

Nekem is nagyon viszketett,de próbáltam másra gondolni.Olyanokat is magyaráztam magamnak,hogyha egy kisgyerek kibírja vakarás nélkül,akkor én nehogy már ne bírjam ki 25éves létemre!

Kitartást és sok lelkierőt kívánok!

2012. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is az egész család szódabikatbónás fürdőt vett.
2012. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

egyébként én úgy halodtam nem szabad sokáig vízbe áztatni.vagy ez a szódabikarbónás vízre nem igaz?

2012. jún. 20. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Emlékezetem szerint ezt a szódabikarbónás dolgot nekem még orvos ajánlotta a gyerekkoromban. Nem is kell hosszan fürödnöd benne.
2012. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!