Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen mellékhatással jár?

Milyen mellékhatással jár?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy a pajzsmirigyemmel gond van, meg van nagyobbodva és be van gyulladva. Az orvosom azt mondta hogy valószínű gyógyszert kell szednem. De nagyon félek, mert úgy gondolom hogy nagyon meg fogok hízni tőle, mert sokan mondták már nekem. Ezen kívül van még valamilyen mellékhatása?

2012. jún. 20. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

énis ugyanígy vagyok, letrox nevű gyógyszert szedek. de nem a gyógyszertől fogsz hízni, az csak helyreállítja a hormonszintedet.

vagy most a gyógyszerre vagy kíváncsi, hogy milyen mellékhatása van? mert annak semmilyen.

2012. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én attól félek hogy hízni fogok tőle, mert a nagynéném is így járt.és azt hittem hogy a gyógyszer miatt.
2012. jún. 20. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

ha hízol, az maga a pajzsmirigyed miatt van. ha alulműködik, akkor hízol.. alulműködik?

a gyógyszer nem rontja tovább a helyzetet. nyugi.

2012. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én nem híztam meg, eléggé vékony vagyok mások szerint. Úgy hallottam hogy két fajtája van ennek a betegségnek. Van aki fogy, és van aki hízik. és én fogytam. És azért félek hogy hízni fogok.
2012. jún. 20. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:

áhá. a fogyás a túlműködésre utal.

de hát ezt csak akkor tudod meg, ha elkezded szedni a gyógyszert. :/

2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ettől féltem, de majd kiderül. köszi a gyors válaszokat :)
2012. jún. 20. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
ha túl mükődik akkor csökkentik a hormon szintet ha nem csökkentik le nagyon akkor nem fogsz sokkat hizni csak normálisan fogsz kinézni mert ha túl mükődés van akkor átlagnál soványabb vagy és sokk mellék tűnete van
2012. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!