Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elektromos rovarcsapda...

Az elektromos rovarcsapda hatásos szúnyogok ellen?

Figyelt kérdés

Eddig olyan szúnyogriasztókat használtam, amelyek valamilyen vegyi anyagot juttatnak a levegőbe, de félek, hogy az asztmás lányomnak árt.

Ez a rovarcsapda jobb lenne?



2012. jún. 21. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél ultrahangos riasztót, ezt ti nem halljátok csak nagyon minimálisan maximum és ez hatásos a rovarok ellen, és működik a dolog mert nekem van ilyenem. Ha jó nagy a szoba célszerű 2 darabot használni.
2012. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekünk kék ledes van és egész jól működik. Reggel lehet látni a készülék védőrácsa alatt az elpusztult szúnyogokat.
2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És hogy kell a hullákat eltávolítani a rács alól?

A fény nem zavaró éjjel?

2012. jún. 21. 20:54
 4/5 anonim válasza:
100%
Kettes vagyok. A rács levehető, így szépen ki lehet seperni. A fényt 4 db kék led biztosítja, úgyhogy nem láthatatlan, de nekünk egyáltalán nem zavaró, sőt még hangulatos is :). Olyan mint egy irányfény.
2012. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 22. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!